ما را دنبال کنید

درباره گروه صنعتی الکترو هادی

گروه صنعتی الکترو هادی فعالیت خود را از سال 1388 و با تولید یخچال های آکواریومی و راه اندازی فست فود، رستوران و کافی شاپ آغاز کرد. الکترو هادی با استفاده از دستگاه های مدرن با آخرین تکنولوژی و به کار گیری نیروهای متخصص و با تجربه، محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب تولید می کند که از جمله آن ها می توان به تولید اختصاصی شوکیک رومیزی نوفراست در اندازه های متفاوت اشاره کرد.
گروه صنعتی الکتروهادی این امکان را به شما می دهد تا از مشاوره رایگان در زمینه راه اندازی فست فود، رستوران و کافی شاپ بهره مند شوید.
ارائه خدمات به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.
تعویض، ارسال کالا به شیوه های مختلف، تخفیف به مناسبت های مختلف خدماتی است که ما برای شما مشتریان در نظر گرفته ایم. شما می توانید برای ایجاد حساب کاربری از قسمت ثبت نام، جهت خرید هر یک از محصولات ما از دسته بندی محصولات بالای صفحه ، اقدام کنید.


سازمان یار• تصویر و متن

چرا ما؟

گروه صنعتی الکترو هادی به تولید یخچال های آکواریومی و راه اندازی فست فود، رستوران و کافی شاپ می پردازد. برتری گروه صنعتی الکترو هادی و موفقیت در بازارهای رقابتی، نتیجه ویژگی های مهم زیر می باشد:

  نیروی انسانی متخصص و کارآمد جهت راه اندازی، تولید، خدمات

  تولید یخچال های آکواریومی 2 جداره مناسب برای همه شغل ها

  تولید اختصاصی شوکیک نوفراست در اندازه های سفارشی

  تولید بر اساس نیاز یا سفارش مشتری

  کیفیت برتر تولیدات

  خدمات فنی و پشتیبانی

  قیمت مناسب


با تجهیزات به روز ما به کسب و کار خود شکل تازه ای دهید